Förtroendevalda hos oss

Eva Ljungdahl (MP)

Kontaktinformation

E-post:
evaljungdahl@yahoo.com

Bild på Eva Ljungdahl

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2020-05-13 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2015-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2017-04-27 - 2022-12-31