Förtroendevalda hos oss

Mikael Karlsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
mikael.karlsson@bahnhof.se

Bild på Mikael Karlsson

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2020-02-27 - 2022-12-31
Bygg- och miljönämnden 2:e Vice ordförande 2015-02-25 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2016-04-14 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2020-05-13 - 2022-12-31