Förtroendevalda hos oss

Monica Dahlén (S)

Kontaktinformation

E-post:
monicadahlen4@gmail.com

Bild på Monica Dahlén

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2015-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-26 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-11-13 - 2022-12-31