Förtroendevalda hos oss

Karin Häggqvist (C)

Kontaktinformation

E-post:
haggqvistkarin@gmail.com

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2017-02-01 - 2022-10-14