Förtroendevalda hos oss

Jenny Palin (S)

Kontaktinformation

E-post:
jennypalin77@gmail.com

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden 2:e Vice ordförande 2017-02-22 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31