Förtroendevalda hos oss

Leif Jonsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
logman2011@live.se

Bild på Leif Jonsson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden 2:e Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31