Förtroendevalda hos oss

Lena Andersson (C)

Kontaktinformation

E-post:
lena.a@kornboden.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2015-01-01 - 2022-12-31