Förtroendevalda hos oss

Maria Jacobsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
mariajacobsson03@hotmail.com

Bild på Maria Jacobsson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2015-09-30 - 2022-12-31
Krokomsbostäder AB Vice ordförande 2015-05-20 - 2023-07-31