Förtroendevalda hos oss

Stina Kimselius (M)

Kontaktinformation

E-post:
stina.kimselius@gmail.com

Bild på Stina Kimselius

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2015-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 1:e Vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2015-09-30 - 2022-12-31
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31