Förtroendevalda hos oss

Roland Larsamo (M)

Kontaktinformation

E-post:
rolandlarsamo@gmail.com

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Krokomsbostäder AB Ersättare 2019-06-10 - 2023-07-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31