Förtroendevalda hos oss

Jannike Hillding (M)

Kontaktinformation

E-post:
jannike.hillding@gmail.com

Bild på Jannike Hillding

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2016-02-01 - 2022-12-31