Förtroendevalda hos oss

Annika Hansson (S)

Kontaktinformation

E-post:
annika.hansson@krokom.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-04-27 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-12-01 - 2022-12-31