Förtroendevalda hos oss

Carina Grahn Hellberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
carinagrahn@gamlalanthandel.se

Webbplats:
www.krokoms.gamlalanthandel.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2017-02-22 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2016-12-01 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31