Förtroendevalda hos oss

Rolf Lilja (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-212 20 41 (mobil)

E-post:
rolfakelilja47@gmail.com

Bild på Rolf Lilja

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31