Förtroendevalda hos oss

Carina Fröberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
carinafroberg109@gmail.com

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-01-14 - 2022-10-14