Förtroendevalda hos oss

Sven Höckert (S)

Kontaktinformation

E-post:
s_hockert@hotmail.com

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-04-29 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31