Förtroendevalda hos oss

Rasmus Ericsson (KD)

Kontaktinformation

E-post:
rasmus.ericsson@kristdemokraterna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31