Förtroendevalda hos oss

Sarah Lundmark (C)

Kontaktinformation

E-post:
sarahlundmark@hotmail.com

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-01-14 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31