Förtroendevalda hos oss

Frida Skoog (M)

Kontaktinformation

E-post:
frida.skoog@krokom.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden 1:e Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31