Förtroendevalda hos oss

Pia Hernerud (S)

Kontaktinformation

E-post:
pia.hernerud@gmail.com

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden 2:e Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31