Förtroendevalda hos oss

Vakant (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2020-05-13 - 2022-12-31
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2020-02-27 - 2022-12-31
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31