Förtroendevalda hos oss

Lena Persson (KD)

Bild på Lena Persson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Krokomsbostäder AB Ersättare 2019-06-10 - 2023-07-31
Socialnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden 1:e Vice ordförande 2015-01-01 - 2022-12-31