Förtroendevalda hos oss

Sture Hernerud (S)

Kontaktinformation

E-post:
sture.hernerud@gmail.com

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31