Förtroendevalda hos oss

Andreas Karlsson (C)

Kontaktinformation

E-post:
andreas.karlsson@krokom.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ordförande 2018-08-01 - 2022-12-31