Förtroendevalda hos oss

Peter Grundström (S)

Kontaktinformation

E-post:
fam@gstrom.st

Bild på Peter Grundström

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2016-04-27 - 2022-12-31
Krokomsbostäder AB Ledamot 2015-05-20 - 2023-07-31